Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu souhlasíte s jejich použitím.

» Možnosti platby
Možnosti platby

 

Platba dobírkou

- Zboží zaplatíte přímo přepravci při dodání zboží, nebo při vyzvednutí na pobočce Pošty.

- Doběrečné lze zaplatit kartou pouze u některých kurýrů GLS.

- Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

 

Platební kartou online

- Rychlá online platba platební kartou. Výhodou je okamžité připsání platby obchodníkovi a rychlejší expedice objednávky.

- Citlivé vstupní údaje, které při platbě zadáváte, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

 

E-Platba+ - Online bankovní převod

- Po dokončení objednávky je zákazník přesměrován do internetového bankovnictví své banky. Po přihlášení jsou veškeré platební údaje předvyplněny, stačí pouze potvrdit platbu. Následně zákazník obdrží informaci o dokončení platby.
Výhodou této platební metody je okamžité připsání platby obchodníkovi a rychlejší expedice objednávky. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti GoPay.

- Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

- Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

Platba převodem

- Po dokončené objednávce najdete údaje k provedení platby v potvrzovacím emailu (Přijatá objednávka).

- Číslo účtu: 33210012/2010 (Fio banka, a.s.), variabilní symbol: číslo objednávky.

- Platbu proveďte do 14 dnů od objednávky.

- Vaši objednávku budeme odesílat po připsání platby na náš účet. Doručení zboží na Vaši adresu se tedy může zpozdit o 1-2 pracovní dny.