Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Nastavení používání cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací

OK

VÝBĚR podle účelu / Nadměrné maštění

 

Vhodné pro problémy s nadměrným maštěním pokožky a vlasů všech typů.

 

Šampony:

- Vhodné jsou šampony Huma, Kopřivový a s Borovicovým dehtem. V praxi se nám osvědčily i šampon Chinin a Chinin FORTE, které vlas u kořínku lehce vysuší, navíc podporují růst vlasů a regulují nadměrné vypadávání. Nedoporučujeme je pro citlivou pokožku hlavy.

- Šampon s Borovicovým dehtem bývá nejúčinnější, je také vhodný pro zastavení tvorby lupů a další problémy vlasové pokožky jako jsou ekzémy, dermatitida, citlivá pokožka hlavy. Pravidelným používáním reguluje činnost mazových žláz - je vhodný jak pro nadměrné se mastící pokožku hlavy, tak pro suchou. Je však nutné počítat s jeho dehtovým aroma.

- Šampon Kopřivový při dlouhodobém používání redukuje tvorbu mazu a zabraňuje vzniku lupů, odstraňuje záněty a svědění vlasové pokožky.

- Šampon Huma je vhodný pro rychleji se mastící vlasy bez objemu, obsahuje léčivý bílý jíl, čistí vlasy a vlasovou pokožku do hloubky.

 

Vlasové vody:

- Pro podporu růstu, nebo regulaci nadměrného vypadávání vlasů lze kombinovat s pravidelnou aplikací vody na vlasy Chinin ke kořínkům.

 

Maska:

- Maska na vlasy Huma je vhodná pro rychle se mastící pokožku hlavy, dodává vlasům objem a vyživuje je. Máte-li poškozené vlasy, pak zvolte masku Chinin - určena pro hloubkovou regeneraci poškozených vlasů.

- Masku doporučujeme používat 1x týdně na 20-30 minut. Stejně jako další přípravky Milva neobsahuje silikony ani parabeny, aplikuje se do celé délky vlasů i na pokožku hlavy.

- Díky svému složení tak vlasy nezatíží, ale krásně vyživí už od kořínků.

 

Kondicionér:

- V případě potřeby doporučujeme použití bezsilikonových kondicionérů Milva, které vlasy nezatěžují - např. kondicionér po šamponu Chinin.


170 Kč

Naše cena 149 Kč190 Kč

Naše cena 170 Kč170 Kč

Naše cena 149 Kč299 Kč

Naše cena 279 Kč170 Kč

Naše cena 149 Kč170 Kč

Naše cena 149 Kč299 Kč

Naše cena 279 Kč189 Kč

Naše cena 165 Kč209 Kč

Naše cena 189 Kč329 Kč

Naše cena 299 Kč329 Kč

Naše cena 299 Kč